dinsdag, 11 december 2018

Lesrooster | RGV Ruurlo

Lesrooster 2018/2019
Wie, wat, waar wanneer...?
LEDENADMINISTRATIE
Informatie m.b.t. contributie, aanmelding, wedstrijdkosten, ...
A+ R A-

Maandag

TijdGroepLeiding
Gymzaal
15:30 - 16:15 uur  Kleuters   Janny Wilgenhof
16:15 - 17:00 uur  Jongens groep 3 / 4 / 5  Janny Wilgenhof
18:30 - 19:30 uur  Sportmix Jongens (Recreatie)  Niek Bosvelt
20:30 - 21:30 uur  Jongens VO en Heren (Recreatie)  Gerrit Woestenenk
21:30 - 22:30 uur  Heren Trimgroep 1 (Recreatie)  Gerrit Klein Kranenbarg
Sporthal
15:45 - 17:15 uur  Acrogym D/E-Junior & D/E-Jeugd  Mandy Stegeman
15:30 - 16:30 uur  Trampoline 6 - 12 jaar  Marieke Lauran
16:30 - 17:30 uur  Trampoline Selectie  Marieke Lauran

 Dinsdag

TijdGroepLeiding
Gymzaal
15:30 - 17:00 uur  Selectie Meisjes D2  Anne Mieke van Haaften
17:00 - 18:30 uur  Selectie Meisjes D1 & D2
 Anne Mieke van Haaften
18:30 - 20:30 uur  Selectie Meisjes Keuze 4e & 5e Divisie  Anne Mieke van Haaften
20:30 - 21:30 uur  Trendweken  Henk Momberg

Woensdag

TijdGroepLeiding
Gymzaal
16.30 - 18.00 uur  Selectie Turnen Meisjes Pre-Instap Anne Mieke van Haaften
18.00 - 20.00 uur  Selectie Turnen Meisjes 3e & 4e Div Lisanne van Haaften
Sporthal
09:15 - 10:15 uur  60+ Gymnastiek Dames / Heren  Gerrit Klein Kranenbarg / Janny Wilgenhof
10:45 - 11:30 uur  Ouder & Kind  Janny Wilgenhof
16:30 - 18:00 uur  Acrogym C/D - Niveau  Mandy Stegeman

Donderdag

TijdGroepLeiding
Gymzaal
16:30 - 17:30 uur  Meisjes 4 (Recreatie)  Anne Mieke van Haaften
17:30 - 18:30 uur  Meisjes 5 & 7 (Selectie)  Anne Mieke van Haaften
19:30 - 20:30 uur  Damesgym  Gerrie Willink
20:30 - 21:30 uur  Dames seniorengym  Gerrie Willink
21:30 - 22:30 uur  Heren Trimgroep 2  Gerrie Willink

Vrijdag

TijdGroepLeiding
Gymzaal
17:30 - 18:30 uur  Meisjes groep 5 / 6 / 7 / 8 (Recreatie)  Silke Olbach
18.30 - 19.30 uur  Meisjes VO (Recreatie)  Silke Olbach
Sporthal
09:30 - 10:30 uur  Bodyfit  Gerrie Willink
16:00 - 18:00 uur  Selectie Turnen Meisjes Onderbouw D1 & D2  Anne Mieke van Haaften / Lisanne van Haaften
17:30 - 20:00 uur  Selectie Turnen Meisjes Onderbouw D3

 Anne Mieke van Haaften / Joop Haneveld /
 Lisanne van Haaften

16:00 - 17:00 uur  Trampoline 6 - 10 jaar  Marieke Lauran
17:00 - 18:00 uur  Trampoline 10 - 14 jaar  Marieke Lauran
18:00 - 19:00 uur  Trampoline 12 - 15 jaar  Marieke Lauran
19:00 - 20:00 uur  Trampoline 16 jaar en ouder  Marieke Lauran

Zaterdag

TijdGroepLeiding
Wedstrijden
08.00 - 19.00 uur  Wedstrijddagen RGV Ruurlo  
Gymzaal
09.00 - 10.30 uur  Recreatieve wedstrijdgroep  Joyce Lieverdink
10.30 - 12.00 uur  Meisjes 6e Divisie  Joyce Lieverdink

Zondag

TijdGroepLeiding
Gymzaal / Sporthal
09:00 - 11:00 uur  Acrogym E  Mandy Stegeman
11:00 - 13:00 uur  Acrogym A / B / C / D
 Mandy Stegeman
Sporthal
15:30 - 17:00 uur  Trampoline Selectie  Marieke Lauran
17.00 - 18.30 uur  Trampoline Selectie  Marieke Lauran
18.30 - 20.00 uur  Trampoline Selectie  Marieke Lauran

 

RGV Tweets

RGV Ruurlo
GOEDE ZAKEN VOOR RGV TURNEN, ACRO & TRAMPOLINE! Afgelopen weekend hebben alle afdelingen van RGV goede zaken gedaa… https://t.co/IwxiS3Wr2Y
RGV Ruurlo
Een bronzen medaille voor ons trampoline team Marlein, Nila, Lonneke en Lotte op het Nederlands Kampioenschap voor… https://t.co/IQwjZNikGU
RGV Ruurlo
Onze trampoline afdeling neemt vandaag met maar liefst 3 teams (11 springers) deel aan het NK voor clubteams in Alk… https://t.co/6nRA57qOjc

RGV Sponsorclicks

Locatie sporthal

Sporthal ‘t Rikkenhage

Fürstenauerstraat 1
7261 PE Ruurlo

T. (0)573 452179

Locatie gymzaal

Gymzaal

Schoolstraat 9
7261GH Ruurlo

Ledenadministratie

Erna Boekelder

Hondsdraf 1
7261 JV  Ruurlo

T. (0)573 452893
E. ledenadm.rgv@gmail.com

 

Secretariaat

Renske Ruiterkamp

Ruurloseweg 41
7251 LA Vorden

T. (0)575 554336
E. secretaris.rgv@gmail.com